top of page
Szukaj

O fotografii ślubnej


Cześć! Dzisiaj nietypowo. Po polsku :) Post dla par, które zaczęły przygotowania do Dnia Ślubu.

Stoicie przed różnymi wyborami począwszy od stylu wesela aż po wybór osób, jakie będą towarzyszyć Wam w tym Dniu. Mam dla Was garść informacji na temat fotografii ślubnej.

Szukając odpowiedniego fotografa, pierwsze na co moim zdaniem powinniście zwrócić uwagę to styl fotografii. Fotografia ślubna rozwinęła się bardzo w ciągu ostatnich kilku lat. Sama szukając fotografa ślubnego pogubiłam się w ofertach… Styl fotografii może być różny, począwszy od klasycznego poprzez naturalny, reportażowy czy artystyczny. Każda osoba fotografująca ma swoje oko ;) Jedni zachwycą się pięknym światłem inni sfotografują ciekawe wieloplany w stylu reportażowym. Zgodnie z podejściem dokumentalnym nie wolno przestawić choćby leżącej na podłodze skarpetki :) Inni fotografowie powiedzą Wam gdzie stanąć i jak obrócić głowę, żeby najkorzystniej wyglądać na zdjęciu…Ogrom ofert. Mnóstwo inspiracji. Na co się zdecydować?

Zastanówcie się, co za kilka lat będzie dla Was bardziej interesujące.

To jak d-o-k-ł-a-d-n-i-e wyglądał Wasz Dzień, z jego pięknymi czy śmiesznymi momentami. Czy klasyczne, nastrojowe portrety Panny Młodej w cudownej sukni. To Wy wybieracie.

Druga sprawa to cena za usługę, która często przewyższa średnią krajową… za wydawałoby się jeden dzień pracy. Wydaje się dużo? Ale jeśli się nad ta ceną bardziej zastanowić, porównać ją do ceny na przykład sukni, która już do końca swoich dni prawdopodobnie będzie wisiała w szafie? Pomyśleć, że zdjęcia ze ślubu będziecie pokazywać Waszym dzieciom :)

Praca fotografa nie kończy się w dniu Waszego Ślubu… tak na prawdę dopiero się rozpoczyna…są to niejednokrotnie długie godziny przed komputerem, przy zamawianiu odbitek, projektowaniu albumów. To wszystko wymaga czasu, którego pozornie nie widać, a od niego w dużej mierze zależy jakość i piękno Waszych zdjęć.

#ślubwarszawazdjęcia #fotografślubnyWarszawa #nastrojowafotografiaslubna #wybórfotografaslubnego #jakwybracfotografa #fajnyfotografwarszawa #fotografślubnywarszawa #plenerwarszawa #pięknezdjęciaślubnewarszawa

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page