top of page
Szukaj

Czy warto fotografować przygotowania do ślubu?


Czy warto fotografować przygotowania do ślubu?

Jasne, że warto! Większość fotografów tak bardzo chce fotografować Wasze przygotowania do ślubu, że albo w ogóle nie doliczy za tą usługę dodatkowej opłaty albo będzie ona dosłownie symboliczna. Warto znaleźć czas na zdjęcia podczas przygotowań, jest to moment, żeby uwiecznić detale Waszego ślubu: piękne buty panny młodej, obrączki w ozdobnym pudełku, wiązankę ślubną, zaproszenia dla gości. To te szczegóły tworzą klimat Dnia Waszego Ślubu.

Czas kiedy fotograf jest z Wami podczas przygotowań jest to fajny moment, żeby się do siebie nawzajem przyzwyczaić. Żebyście mogli poczuć się swobodnie w obecności fotografa i już na ślubie w ogóle nie zwracali na aparat uwagi :)

Podczas przygotowań do ślubu nie może tez zabraknąć portretów panny młodej w świeżo wykonanym makijażu oraz modnej ostatnio sesji „first look” czyli pierwszego spotkania narzeczonych przed ślubem, kiedy już oboje są strojach ślubnych :)

Jednym słowem zdjęcia z przygotowań do ślubu z pewnością pomogą oddać pełen klimat tego dnia. Nie rezygnujcie więc z nich i zaproście fotografa a na pewno nie bedziecie żałować

.

#pięknezdjęciawarszawafotograf #przygotowaniadoślubu #sesjaparwarszawa #ślubwarszawafotograf #fotografnaweseleWarszawa #artystycznafotografiaślubna #najlepszyfotografwarszawa #fajnyfotografwarszawa #fotografiaślubnaWarszawa #jakwybracfotografa #wybórfotografaslubnego #butydoslubu #przygotowaniafotograf #trashthedress #firstlook #artystycznyportretwarszawa #subtelnasesja #warszawasesja

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page