• HOGA STUDIO

Czy warto fotografować przygotowania do ślubu?

Zaktualizowano: 28 lis 2021


Czy warto fotografować przygotowania do ślubu?

Jasne, że warto! Większość fotografów tak bardzo chce fotografować Wasze przygotowania do ślubu, że albo w ogóle nie doliczy za tą usługę dodatkowej opłaty albo będzie ona dosłownie symboliczna. Warto znaleźć czas na zdjęcia podczas przygotowań, jest to moment, żeby uwiecznić detale Waszego ślubu: piękne buty panny młodej, obrączki w ozdobnym pudełku, wiązankę ślubną, zaproszenia dla gości. To te szczegóły tworzą klimat Dnia Waszego Ślubu.

Czas kiedy fotograf jest z Wami podczas przygotowań jest to fajny moment, żeby się do siebie nawzajem przyzwyczaić. Żebyście mogli poczuć się swobodnie w obecności fotografa i już na ślubie w ogóle nie zwracali na aparat uwagi :)

Podczas przygotowań do ślubu nie może tez zabraknąć portretów panny młodej w świeżo wykonanym makijażu oraz modnej ostatnio sesji „first look” czyli pierwszego spotkania narzeczonych przed ślubem, kiedy już oboje są strojach ślubnych :)

Jednym słowem zdjęcia z przygotowań do ślubu z pewnością pomogą oddać pełen klimat tego dnia. Nie rezygnujcie więc z nich i zaproście fotografa a na pewno nie bedziecie żałować

.

#pięknezdjęciawarszawafotograf #przygotowaniadoślubu #sesjaparwarszawa #ślubwarszawafotograf #fotografnaweseleWarszawa #artystycznafotografiaślubna #najlepszyfotografwarszawa #fajnyfotografwarszawa #fotografiaślubnaWarszawa #jakwybracfotografa #wybórfotografaslubnego #butydoslubu #przygotowaniafotograf #trashthedress #firstlook #artystycznyportretwarszawa #subtelnasesja #warszawasesja

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie