• HOGA STUDIO

Sesja ślubna na plaży

Updated: 5 days ago


Marzeniem Ani była sesja nad morzem, ponieważ tak jak ja kocha plażę i wodę. Na szczęście nie trzeba od razu jechać przez pół Polski, aby takie zdjęcia wykonać :) Cudowna, romantyczna plaża niedaleko Warszawy. Byliśmy zachwyceni klimatem, słońcem, wodą, wiatrem.

W moich zdjęciach chciałabym pokazać emocje, Waszą miłość, piękno jakim emanuje dwójka kochających się ludzi. Skupiam się na pokazaniu uczuć jakie Was łączą, uśmiechach, przytuleniach.

Staram się abyście po pewnym czasie juz zapomnieli, że jesteście fotografowani i po prostu dobrze się bawili, spędzając czas z bliską osobą.

Najczęsciej fotografuję osoby, które nie mają doświadczenia przed obiektywem. Rola fotografa jest "zrobienie atmosfery", takiej żeby nawet osoby stremowane i onieśmielone poczuły się pewnie i otworzyły. Tylko tak powstana zdjęcia, które z łezką w oku będziecie ogladać latami. Już moja w tym głowa, żeby tak się stało.

(kliknij w zdjęcie, aby je powiększyć)

#ślubwwarszawie #sesjanaplaży #sesjanadmorzem #plażawarszawa #warszawasesjafotograf #sesjafotograficznaparwarszawa #fajnyfotografwarszawa #artystycznafotografiaślubna #paramłoda