top of page
Szukaj

Sesja ślubna w klimacie miejskim w Warszawie

Od tej sesji minęło już kilka miesięcy, jednak nadal wracam do niej myślami. Zdjęcia wykonaliśmy pod koniec sierpnia w Warszawie. Zahaczyliśmy o różne lokalizacje. Mogę śmiało powiedzieć, że Warszawa to świetne miejsce na sesję miejską czy to narzeczeńską czy ślubną.


Pałac Kultury i NaukiNaszym pierwszym planem były okolice Pałacu Kultury i Nauki (PKiN)

Minimalistyczna suknia ślubna w stylu Meghan Markle prezentowała się wyśmienicie na tle kultowego Pałacu Kultury. To najbardziej chyba charakterystyczne miesce Warszawy tak bliskiej sercu Pary Młodej musiało być uwiecznione w dniu ich sesji ślubnej.


Gmach Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie


Pięknym miejscem w Warszawie, pozwalającym cieszyć oko klasyczną architekturą jest gmach Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie.

Spójrzcie jak wspaniale komponuje się z minimalistyczną gładką suknią ślubną.


Jeśli zastanawiacie się jakie lokalizacje wybrać na sesję ślubną w Warszawie okolice Placu Piłsudskiego będą ciekawym rozwiązaniem ze względu na różnorodność architektury. Jest to też jedno z moich wypróbowanych miejsc.


Wprost z Placu Teatralnego trasa sesji prowadzi do Budynku Metropolitan.Tych Państwa uskrzydla MIŁOŚĆ


Spacerkiem po Mariensztacie


Aby uzyskać bardziej nastrojowy klimat zdjęć przeszliśmy spacerem na Mariensztat. Nagle zaczął padać deszcz, co zupełnie zmieniło zdjęcia w bardziej oniryczne, artystyczne, przypominające trochę sesję w lesie niż w środku miasta.
Nie wiem co mi sie bardziej podoba w tych zdjęciach, uczucia, subtelność, uroda Pary Młodej, nastrój. Pewnie wszystko razem.

Fotografie ślubne to nie tylko piękne obrazki, to Wasza miłość zamknięta jak w kapsule czasu. Gdy kiedyś najdzie Was chandra czy najdejdą pochmurne dni, zdjęcia pozwalają niemal natychmiast przywołać Waszą miłość, na sercu momentalnie robi się cieplej.

Makijaż do sesji: Olaniemaluje

Restauracja: MOMU

Zdjęcia: HOGA STUDIO Agata Krzysztofik


Podoba Ci sie ta sesja ? Zajrzyj do innych wpisów.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page