sesja kobieca Warszawa
sesja kobieca Warszawa
sesja kobieca Warszawa loft 22
sesja sensualna Warszawa loft 22
sesja sensualna Warszawa loft22
sesja sensualna Warszawa apartament
sesja sensualna Warszawa apartament
sesja kobieca Warszawa
sesja sensualna Warszawa apartament
FAQ

Gdzie wykonujesz sesje kobiece?

Sesje kobiece wykonuję w Warszawie w pięknym, klimatycznym apartamencie.

Ile osób jest obecnych podczas sesji kobiecej w Warszawie?

Podczas sesji jestem tylko ja. Pracuję samodzielnie, bez asystenta, żebyś mogła poczuć się swobodnie i komfortowo. Myślę, ze dodatkową zaletą jest to, ze jestem kobietą, przez co łatwiej poczuć się naturalnie przed moim obiektywem.

Jak przygotować się do sesji kobiecej?

Podczas umawiania sesji kobiecej w Warszawie dam Ci wszystkie potrzebne informacje. Na sesję sensualną przynosisz bieliznę, koszulę, sweter - to tyle. Wystarczy, żeby wyczarować subtelne, kobiece zdjęcia.

Nie czuję się swobodnie przed obiektywem, czy to ok?

Na początku sesji możesz być lekko skrępowana, to normalne. Nie musisz umieć pozować, w moim portfolio są tylko osoby "naturalne", nie-modelki. Więc jeśli zachwyciłaś się subtelnymi, naturalnymi zdjęciami w moim portfolio to zapraszam, fotografuję osoby takie jak Ty!

Jak zapisać się na sesję sensualną?

Jeśli zachwyciły się kobiece, naturalne zdjęcia, zapraszam Cię na sesję w Warszawie. Napisz do mnie używając formularza lub zadzwoń. Opowiem Ci o sesji, odpowiem na wszystkie pytania.

Czym się różni fotografia sensualna od wizerunkowej?

w gąszczu nazwnictwa fotograficznego można się czasem pogubić. Jak odróżnić, co fotograf ma na myśli mówiąc sesja wizerunkowa a sesja kobieca sensualna? Postaram się wytłumaczyć różnicę między tymi usługami fotograficznymi jak najprościej.
Umawiając się na sesję fotograficzną wizerunkową otrzymasz zdjęcia, które będzie można wykorzystać do budowania wizerunku Twojej marki, zdjęcia dla Twojej firmy, zdjęcia na facebooka, fotografie na instagram czy LinkedIn.
Fotografia wizerunkowa ma za zadanie pokazać Ciebie jako osobę, jako eksperta w Twojej dziedzinie a Twoją firmę wyróżnić w gąszczu innych. Pokazać światu czym się zajmujesz.
Fotografia sensualna pokaże Ciebie, Twoją kobiecość i zmysłowość w subtelny i naturalny sposób, bez wyuzdania i kiczu.

W jakiej formie otrzymam zdjęcia z sesji kobiecej?

Zdjęcia z naszej sesji kobiecej w Warszawie otrzymasz w formie elektronicznej oraz w postaci pięknych wydruków.

Czy sesja sensualna może być dobrym pomysłem na prezent?

Oczywiście. Voucher na sesję kobiecą będzie fantastycznym prezentem dla niej.
Podobnie gotowe zdjęcia w eleganckim opakowaniu będą wysmakowanym prezentem na rocznicę ślubu czy walentynki dla Twojego Partnera.

Ile kosztuje kobieca sesja sensualna?

Cena sesji sensualnej w Warszawie w pięknym, klimatycznym apartamencie zaczyna się od 900 zł. Napisz do mnie wiadomość lub zadzwoń, opowiem Ci o szczegółach.